Amazing Stars
i know you love me, i know you do!
registruokis ir pašėėėlk su mūsų crazy, amazing ir tiesiog fantastiška šaika.:*
nes mes turim milkos, pieno ir zefyyyrųų.!:*****
Amazing Stars
i know you love me, i know you do!
registruokis ir pašėėėlk su mūsų crazy, amazing ir tiesiog fantastiška šaika.:*
nes mes turim milkos, pieno ir zefyyyrųų.!:*****
Amazing Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pamylėsim, numylėsim, užmylėsim.:* šersim milka ir niekada nepaliksim.:**
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 gėlių pievar

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Kendall Jenner
Never hesitate to be happy
Kendall Jenner


Posts : 108
Join date : 2012-04-08

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 6:28 pm

Taip pat jį aistringai bučiuoja, o ir tuo pačiu be galo mėgaujasi jo bučiniais. Net ir tos sekundės kai abu atsitraukia tik įkvėpti oro, atrodo per ilgos. Rankomis vėl apsiveja jo kaklą.
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
if your name was homework, i would be doing you on my desk right now...
Zayn Malik


Posts : 302
Join date : 2012-04-05
Location : amazingas.

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 7:02 pm

jis savo liežuvėliu žaidžia su jos liežuvėliu. tada išbučiuoja jos kaklą, visą veidą ir vėl sugrįžta prie lūpų, ją visaip myluodamas ir glamonėdamas, kaip tik išmanydamas. Jis niekad nenorėtų atsitraukti dabar nuo jos.
Atgal į viršų Go down
https://amazingstars.forumotion.net
Kendall Jenner
Never hesitate to be happy
Kendall Jenner


Posts : 108
Join date : 2012-04-08

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 7:22 pm

Tyli aimana pasigirsta iš jos lūpų, kai Zayn bučiuoja jos kaklą, kaip ji buvo pasiilgusi šio jausmo. Pati rankytes pakiša po jo marškinukais ir nagučiais perbraukia per jo pilvą bei krūtinę, taip kartu ir pakeldama marškinius bei galiausiai nebelaukdama ir visai jį išvelką iš jų. Dabar jau švelniai pirštukais perbraukia per jo raumenukus, pati akimis stebėdama jo odą po savo pirštais, prikanda lūpytę.
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
if your name was homework, i would be doing you on my desk right now...
Zayn Malik


Posts : 302
Join date : 2012-04-05
Location : amazingas.

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 7:48 pm

jis ją toliau bučiuoja, glamonėja. tik staiga jis ją atitraukė.
- Kendall, ką mes darom? - paklausė jis. o akyse buvo įžvelgta dvejonė.
Atgal į viršų Go down
https://amazingstars.forumotion.net
Kendall Jenner
Never hesitate to be happy
Kendall Jenner


Posts : 108
Join date : 2012-04-08

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:18 pm

Ji taip nelaukė ir bijojo šios akimirkos. Tikėjosi, kad jis nesusivoks, bet visgi taip neįvyko.
-Nežinau, - atsitraukia ir nusisuka nuo jo, dar ir rankomis prisidengia veidą, gėda jai labai, kad taip elgiasi, kai ši jam net visai nebėra brangi.
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
if your name was homework, i would be doing you on my desk right now...
Zayn Malik


Posts : 302
Join date : 2012-04-05
Location : amazingas.

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:27 pm

matyt jis būtų nesusivokęs, iki kol maža dalelytė proto, suprato, kad tai nėra teisėta. Zeinas išvydes, kaip ji suregavo į tai, dar labiau sušvelnėjo. atsuko jos veidelį. paimė ją už rankyčių ir pažiūrėjo jai akis. - Kendall, nežinau, kaip tau tai pasakyti, - išleido nedidelį atodūsį jis ir šiek tiek nukreipė galvą.
Atgal į viršų Go down
https://amazingstars.forumotion.net
Kendall Jenner
Never hesitate to be happy
Kendall Jenner


Posts : 108
Join date : 2012-04-08

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:36 pm

Nelabai suvokia, ką jis nori pasakyti, bet aišku jau nusiteikia blogiausiam
-Sakyk viską kaip yra ir tiek, - net susikaupia ir pakelia akis į jį, kas buvo ne taip jau lengva, tačiau dabar jau tiesiog žiūri į jį ir laukia.
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
if your name was homework, i would be doing you on my desk right now...
Zayn Malik


Posts : 302
Join date : 2012-04-05
Location : amazingas.

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:45 pm

zeinas vėl pakelia galvą, paimą ją tvirčiau už rankyčių, ir po sunkios tylos jis prabilo; - Kendall, žinau, kad kai tu mane palikai, tai reiškė, kad aš esu nevertas tavęs, tavo meilės, tavo prisilietimų, tavo juoko, šypsenos, visko, kas tavyje yra gražiausia ir ne tik. - jis įkvepė oro, nežinojo, kaip toliau ką nors pasakyti, tačiau tęsė.- tu man dar vis reiški visą pasauly, tu man reiški daugiau nei pasauli, tu man reiški visą galaktiką ar ką ten, žodžiu, tu man reiški labai daug gyvenime. aš dar vis tave myliu, tačiau jeigu tu manęs ne, aš išeisiu. nebeskaudinsiu nei tavęs, nei saves, - pabaiges jis atsikvepė. laukė jos reakcijos, kiek prisimyžęs į kelnes. žinoma, perkeltine prasme.
Atgal į viršų Go down
https://amazingstars.forumotion.net
Kendall Jenner
Never hesitate to be happy
Kendall Jenner


Posts : 108
Join date : 2012-04-08

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:51 pm

Kaip jai gera ir lengva pasidarė visą tai išklausius, galėtų dabar taip imt ir pakilt, ar jau ir mirt, nelabai yra skirtumo, kai tokia laimė apėmė. Akių kampučiuose sublizga ašaros, žinoma, iš laimės.
-Zein.. - net kiek balsas užlūžo, tad atsikvėpė prieš toliau kalbėdama, - Zeinai, kad tu žinotum, kaip aš kankinausi, kai tavęs šalia nebeturėjau.. - tyliai pasako, - Labai tave myliu. Labai, - žiūri jam į akis vis dar negalėdama patikėti tuo kas vyksta.
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
if your name was homework, i would be doing you on my desk right now...
Zayn Malik


Posts : 302
Join date : 2012-04-05
Location : amazingas.

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:58 pm

jis šyptelėjo, išvydes, kad ji jo nesivys su kočėlu kaip psichė. Pasirodo, ir ji jam tokius jausmus jaučia. Zayn nusišypsojo. Kai ji pradėjo šiek tiek lieti ašaras, jis ją stipriai apkabino priglausdamas Kendall prie savęs. - Bet dabar mes kartu, - tepasakė jis. laikė ją apkabines ir kolkas nežadėjo jos paleisti iš savo glėbio.
Atgal į viršų Go down
https://amazingstars.forumotion.net
Kendall Jenner
Never hesitate to be happy
Kendall Jenner


Posts : 108
Join date : 2012-04-08

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 9:01 pm

Taip pat rankomis apglėbia jį. Nuostabiai jaučiasi taip prisiglaudus prie jo, o kur dar jo kūno skleidžiama šiluma bei vyriškų kvepalų kvapas. Užmerkia akytes ir mėgaujasi akimirka.
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
if your name was homework, i would be doing you on my desk right now...
Zayn Malik


Posts : 302
Join date : 2012-04-05
Location : amazingas.

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 9:03 pm

jis laiko ją glėby, ir kiek mintyse džiūgauja, kad vistiktai viskas gerai. paglostė jos plaukučius, ir dar biški užtęsia akimirką.
Atgal į viršų Go down
https://amazingstars.forumotion.net
Kendall Jenner
Never hesitate to be happy
Kendall Jenner


Posts : 108
Join date : 2012-04-08

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 9:05 pm

Tyliai sumurkia kaip kačiukas, kai jis ją paglosto, paskui nusijuokia ir šiek tiek atsitraukia, kad galėtų jo veidą matyti.
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
if your name was homework, i would be doing you on my desk right now...
Zayn Malik


Posts : 302
Join date : 2012-04-05
Location : amazingas.

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 9:09 pm

jis tik nusišypso, kai ji atsitraukia. dar vis laiko ją, nenori jos paleisti.
Atgal į viršų Go down
https://amazingstars.forumotion.net
Kendall Jenner
Never hesitate to be happy
Kendall Jenner


Posts : 108
Join date : 2012-04-08

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 9:11 pm

-Jei vėl kada nors man aptemps protas ir norėsiu tave palikt, labai prašau, primink man šitą dieną. Tada susivoksiu ir tikrai tokių nesąmonių nebedarysiu, - pasako su lengva šypsenėle veide
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
if your name was homework, i would be doing you on my desk right now...
Zayn Malik


Posts : 302
Join date : 2012-04-05
Location : amazingas.

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 18, 2012 5:52 pm

Jis nusijuokė. - tu nedarai nesamonių, tiesiog leidi suprasti, kad aš nevertas tavęs, - pabučiuoja jai į žanduką.
Atgal į viršų Go down
https://amazingstars.forumotion.net
Kendall Jenner
Never hesitate to be happy
Kendall Jenner


Posts : 108
Join date : 2012-04-08

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePen. 04 20, 2012 9:26 am

-Tai čia kaip tik aš tavęs neverta, o ne tu, - paprieštarauja nepatenkinta, kad jis taip galvoja
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
if your name was homework, i would be doing you on my desk right now...
Zayn Malik


Posts : 302
Join date : 2012-04-05
Location : amazingas.

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePen. 04 20, 2012 7:05 pm

- čšš, nekomentuok, -sukrizeno ir pakštelėjo jai į lūpytes.
Atgal į viršų Go down
https://amazingstars.forumotion.net
Kendall Jenner
Never hesitate to be happy
Kendall Jenner


Posts : 108
Join date : 2012-04-08

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 21, 2012 9:03 am

-Nevadovauk, - sukikena ir rankytėmis apsiveja jo kaklą apsikabindama, žiūri į akytes
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
if your name was homework, i would be doing you on my desk right now...
Zayn Malik


Posts : 302
Join date : 2012-04-05
Location : amazingas.

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 22, 2012 12:38 pm

jis neskubėdamas apkabina ją per liemenį.
- gal einam kur nors? - išraito antakį.
Atgal į viršų Go down
https://amazingstars.forumotion.net
Kendall Jenner
Never hesitate to be happy
Kendall Jenner


Posts : 108
Join date : 2012-04-08

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 22, 2012 1:15 pm

-Aš tikrai už, - linkteli galvytę, - Kur? Nes man tai jokios skirtumo, - sukikena, dabar jau jai kad tik su juo, o vieta nesvarbi
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
if your name was homework, i would be doing you on my desk right now...
Zayn Malik


Posts : 302
Join date : 2012-04-05
Location : amazingas.

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 23, 2012 3:56 pm

jis tik sukrizena. Biški pažaidžiai su savo saulytės plaukais. tada atsako. - gal pas tave namučiuose? - išraito antakiuką. ^^
Atgal į viršų Go down
https://amazingstars.forumotion.net
Kendall Jenner
Never hesitate to be happy
Kendall Jenner


Posts : 108
Join date : 2012-04-08

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimePir. 04 23, 2012 4:43 pm

-Kaip jau ir sakiau, man viskas tinka, - linkteli, - Tad tuomet traukiam pas mane, - atsistoja, jau gan sunkiai, kojytės kiek nusėdėtos buvo
Atgal į viršų Go down
Zayn Malik
if your name was homework, i would be doing you on my desk right now...
Zayn Malik


Posts : 302
Join date : 2012-04-05
Location : amazingas.

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 24, 2012 4:55 am

Atsistoja jis ir paima ją už rankytės. - keliaujam?
Atgal į viršų Go down
https://amazingstars.forumotion.net
Kendall Jenner
Never hesitate to be happy
Kendall Jenner


Posts : 108
Join date : 2012-04-08

gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 24, 2012 6:28 am

-Taip, - šypteli suspausdama jo delną. Ir abu nueina link jos namų
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





gėlių pievar - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gėlių pievar   gėlių pievar - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
gėlių pievar
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Amazing Stars :: Kriokliai-
Pereiti į: